LUSSO TENDA

Lusso Hakkında

Şirketimiz

Lusso, İstanbul merkezli profesyonel bir alüminyum ekstrüzyon şirketidir.

Hakkımızda

Lusso Tenda, altmış yılı aşkın deneyimiyle hem iç pazarda hem de uluslararası arenada öncü bir alüminyum ekstrüzyon şirketi ve başarıyla tüm alüminyum ile ilgili profil ürünleri sunan uluslararası bir hizmet sağlayıcısıdır. 1600 ve 2000 ton ekstrüzyon tipi makinelerle aylık 1200 ton üretim kapasitesine sahip olan şirketimiz, yenilikçi adımlar ve sürekli yatırımlarla yükselmeye devam etmektedir.

BİZ KİMİZ?

Geniş Ürün Yelpazesi

Lusso Tenda’nın amacı, 50 yıldan fazla ekstrüzyon deneyimi ve kalitesiyle gölgelendirme sistemleri pazarının öncü şirketi olmaktır. 2011’den bu yana gölgelendirme ve kış bahçesi sistemlerimizi bünyemize dahil ederek pazarında hizmet vermekteyiz.

Lusso Tenda, alüminyum profillerin yanı sıra tamamlayıcı ürünlerin tasarımını, Ar-Ge’sini ve üretimini kendi bünyesinde düzenleyen tek firma olma özelliğine sahiptir.

Bayiler ve hizmet sağlayıcılarımız aracılığıyla Türkiye genelinde ve 35’den fazla ülkede müşterilere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Dünya Genelinde Tedarik ve Montaj

Lusso Tenda, küresel bir şirket olarak 35’ten fazla farklı ülke ile çalışmaktadır. Nerede olursanız olun, sizinle ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz.

Rekabetçi Fiyatlar ve Teslimat

Lusso Tenda için kalite, sağlık ve güvenlik gibi önemli kriterlerle birlikte iyi fiyat politikası ve termin süresi de bizim için oldukça önemlidir. Lusso Tenda, en iyi kalitede ürünleri ideal fiyat performans dengesinde pazara sunmaktadır.

Call Now Button