Açık Havada
Yaşamanın Zerafeti...
ORIZZANTE
PERGOLA
Orizzante Pergola sistemi, 4 mevsim açık havada dilediğiniz gibi yaşamanıza olanak tanıyan açılır tavan sistemlerinin lideridir. Bu sistem, blokaj adı verilen dayanıklı bir kanvas-kumaş kombinasyonu ile donatılmıştır. Alüminyum profil ve aksesuarlarla birleştirilen bu sistem size açılıp kapanabilen bir tavan ve havalandırma imkanı sunar. Elektronik anahtarlı boru şeklindeki motor, sistemi istediğiniz zaman durdurup yeniden başlatmanıza olanak tanır.
Detaylar
DOPPIO
BIOCLIMATIC
Doppio Bioclimatic sistemimiz 2 farklı motorla çalışmaktadır. 1. motor ile panelleri 105 derece dik konuma getirir. 2. motor panelleri toplar. Hem havalandırma hem de güneşlenmek için ideal
Detaylar
ZIP
PERDE
Lusso Tenda® zip perdeler mimari gölgeleme sistemleridir. Dikey kaset sistemi olarak çalışarak güneş ışığını engelleyerek iç mekanın serin kalmasını sağlar.
Detaylar
GİYOTİN
CAM
Lusso Tenda® Giyotin Cam Sistemi, uzaktan kumandayla kontrol edilen, motorlu ve dikey olarak hareket eden paneller içerir. Lusso Tenda® Giyotin Cam Sistemi, alüminyum kasetlerdeki 6mm ve 10mm camlarla maksimum izolasyon sağlar. Ayarlanabilir paneller ortamın hava sirkülasyonunun verimliliğini artırır
Detaylar
BÜKÜMLÜ
PERGOLA
Kavisli Pergola sistemi 4 mevsim açık havada dilediğiniz gibi yaşamanıza olanak sağlayan açılır tavan sistemlerinden biridir. Kavisli yapısıyla şık bir görünüme sahiptir. Bu sistem bloklama adı verilen dayanıklı bir kanvas-kumaş kombinasyonu ile donatılmıştır. Alüminyum profil ve aksesuarlarla birleştirilen bu sistem size açılıp kapanabilen bir tavan ve havalandırma imkanı sunar. Elektronik anahtarlı boru şeklindeki motor, sistemi istediğiniz zaman durdurup yeniden başlatmanıza olanak tanır.
Detaylar
TEKTO FLAT
BIOCLIMATIC
Katlanır alüminyum biyoiklimsel tavan sistemlerimizden Tekto Flat Biyoklimatik sistemimiz tamamen alüminyumdan üretilmiş olup, tamamen düz olarak çalışabilmektedir. 4 tarafı dere sistemi olduğundan su tahliyesi 4 kanaldan yapılmaktadır ve herhangi bir su sızıntısı meydana gelmemektedir. Düz tecto biyoklimatik sistemimiz tek motor sistemi ile çalışmaktadır ve paneller hafif bir açıyla açılmaya başlayarak durdurulabilmektedir. ve istenilen noktaya geri çekilir. Bu sayede sistem açık havada güneşle buluşma keyfini yaşatır.
Detaylar
ORIANTALE
BIOCLIMATIC
Oriantale Bioclimatic sistemlerimiz kendi imalatımız olan elektronik anahtarlamalı boru motor yardımıyla 90 derece açılıp kapanabilen sistemlerdir. Alüminyumdan üretilen bu sistemler dış mekanlarda estetik ve konforu birleştirmek için tasarlanmıştır.
Detaylar
TEKTO
BIOCLIMATIC
Tekto Rolling Roof sistemi açılır tavan sistemlerimizden biri olup tamamı alüminyumdan üretilmiştir. Sistem isteğe bağlı olarak eğimli kayar montajlı veya düz ayaklı olarak üretilebilmektedir.
Detaylar
Call Now Button